Calendari
Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure Skulls AlmásseraSkulls Almássera Llops Vila-realLlops Vila-real Diu, 30/09/2018 12:15 GMT+2 P.H. de Almássera, Calle Derechos Humanos, Almássera 342311 Diu, 30/09/2018 12:15 GMT+2 P.H. de Almássera, Calle Derechos Humanos, Almássera
Veure Orcas Playas OropesaOrcas Playas Oropesa Titanes ElcheTitanes Elche Dis, 27/10/2018 19:00 GMT+2 P. Carlos Taule, Avenida del Mar, Oropesa 1214081 Dis, 27/10/2018 19:00 GMT+2 P. Carlos Taule, Avenida del Mar, Oropesa
Veure Diablos MislataDiablos Mislata Halcones TorreviejaHalcones Torrevieja Dis, 16/02/2019 18:00 GMT+2 P. de Mislata, Camino Molino del Sol, Mislata 291613 Dis, 16/02/2019 18:00 GMT+2 P. de Mislata, Camino Molino del Sol, Mislata

Gols

Nom Equip Valor
Veure ISAAC GARCIA EDOISAAC GARCIA EDO HC Castellón 34
Veure Petr SkoloudPetr Skoloud HC Castellón 21
Veure NICOLAS GARCIA EDONICOLAS GARCIA EDO HC Castellón 20
Veure JULIO CLEMENTE LLORENSJULIO CLEMENTE LLORENS Orcas Playas Oropesa 20
Veure ESTEBAN HUETA TRIGOESTEBAN HUETA TRIGO Diablos Mislata 19

Assistències

Nom Equip Valor
Veure ISAAC GARCIA EDOISAAC GARCIA EDO HC Castellón 22
Veure PETER VARINSKYPETER VARINSKY Skulls Almássera 15
Veure MANEL RUIZ SANCHEZMANEL RUIZ SANCHEZ Orcas Playas Oropesa 11
Veure CHRISTIAN MADERCHRISTIAN MADER Halcones Torrevieja 11
Veure NICOLAS GARCIA EDONICOLAS GARCIA EDO HC Castellón 10

Temps morts

Nom Equip Valor
Veure CHRISTIAN MADERCHRISTIAN MADER Halcones Torrevieja 15
Veure SERGIO MARTINEZ FRAILESERGIO MARTINEZ FRAILE Alas Sagunto 9
Veure LUIS CLAUDIO CRAVO TORLAYLUIS CLAUDIO CRAVO TORLAY Skulls Almássera 9
Veure FCO. JAVIER VAZQUEZ TORRESFCO. JAVIER VAZQUEZ TORRES Titanes Elche 8
Veure ANA UCEDO LAORDENANA UCEDO LAORDEN Llops Vila-real 8

Faltes

Nom Equip Valor
Veure ABEL HERNADEZ PAEZABEL HERNADEZ PAEZ HC Castellón 11
Veure PAU TORNER TRILLESPAU TORNER TRILLES Llops Vila-real 11
Veure PETER VARINSKYPETER VARINSKY Skulls Almássera 10
Veure RUBEN VÁZQUEZ TORRESRUBEN VÁZQUEZ TORRES Titanes Elche 10
Veure JULIO CLEMENTE LLORENSJULIO CLEMENTE LLORENS Orcas Playas Oropesa 10

Substitucions

Nom Equip Valor
Veure OSCAR SANCHEZ BOIXOSCAR SANCHEZ BOIX Titanes Elche 5
Veure JUAN JOSE CASTILLO PEREIROJUAN JOSE CASTILLO PEREIRO Llops Vila-real 5
Veure Alex Martin JuradoAlex Martin Jurado Alas Sagunto 4
Veure ENRICO OGNIBENI .ENRICO OGNIBENI . Alas Sagunto 3
Veure CARMELO BIOT BIOTCARMELO BIOT BIOT Llops Vila-real 3
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android
Segueix-nos

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.